Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (236 komentářů)

MARIE, (11. 07. 2011 14:21) Reagovat
For Zoufalá: A nepřeceňujete to? Nechci vám shazovat, ale když se někdo něčeho bojí, tak si může i navodit pocity, které se dají přirovnat bolesti. Zkuste se spíše zamyslet nad stresem a nervozitou a nad tím, jestli by se s tím nedalo něco dělat. Zkuste nějaké bylinky na uklidnění a více relaxace.
Monika B., (10. 09. 2011 11:14) Reagovat
Dobrý den, tento týden jsem absolvovala laparoskopii slepého střeva a jsem ve 14 týdnu těhotenství. Vše proběhlo bez problému i malé je v pořádku a po 4 dnech ležím už doma.takže nemusí mít vyjímečné nastávající maminky se slepým střevem strach.a můžu ze své zkušenosti říct, že když vás slepé střevo chytí tak určitě tu pichlavou bolest přicházející z pravé strany nevydržíte a poznáte ji, a na 100% se ujistíte tak že nebudete moct obě nohy společně v leže pokrčit a přisunout k prsům..
Jana, (10. 09. 2011 17:31) Reagovat
Před týdnem jsem byla operována laparoskopicky,bohužel já už měla slepé střevo prasklé a jak říkal můj doktor bylo schnilé,doslova mi zachránil život,pořád jsem tu bolest podceňovala a léčili mě na gynekologii na zánět vaječníků,až jsem to málem nepřežila.Nepodceňujte jakoukoliv bolest břicha!!!!
MARIE, (13. 09. 2011 10:15) Reagovat
Slepák je zrádný. Nejhorší je, že někdo trpí nesnesitelnou bolestí, a tak si k doktoru zajde. Já mám však kamarádku, kterou taky skoro slepák zabil. Říkala totiž, že jí to bolelo, ale že to nebyla tak výrazná bolest, aby vyhledala lékaře. Tak nevím...
Martin, (09. 10. 2011 12:22) Reagovat
Nazdar prijde mi ze sem pise 90 procent dementu. Jestlize mam podezreni nebudu psat na net,zvednu prdel a mastim k doktorovi. Ja prisel k doktorovi, vzal mi krev,moc, prohmatal a za dve hodiny jsem sel pod kudlu a mam klid, sel jsem hned prvni den pri podezreni. Trosku premyslejte a nebudte lini pockat hodinu ve fronte u doktora
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Slepé střevo.cz
Kontakty